עדכונים שוטפים
חדשות
חנות מכבי חיפה
כדור מכבי חיפה מידה 5
מחיר קבוצתי: 61 ₪
מגבת מכבי חיפה מגבת חוף
מחיר קבוצתי: 65 ₪
מכבי חיפה בפייסבוק
טבלת ליגת Winner
נקודות שערים מש' הקבוצה
6 4- 0 2 מכבי פתח תקווה 1.
6 4- 2 2 מכבי תל-אביב 2.
4 5- 4 2 הפועל רעננה 3.
4 3- 2 2 הפועל כפר סבא 4.
3 4- 3 2 הפועל קריית שמונה 5.
3 3- 2 2 בני יהודה 6.
חדשות

ספרדי כפול

מאת: עוז אריה, מכבי חיפה
פייסבוק טוויטר

מכבי חיפה גברה 2:0 על בני יהודה ת"א בבלומפילד מצמד של רובן ראיוס הספרדי (49',59'). הירוקים של בנדו רשמו ניצחון 4 ברציפות ועל הדרך שברו רצף של 6 משחקים ללא ניצחון מול בני יהודה בבלומפילד. (צילום: אבישי אקהויז)

הירוקים חוגגים בבלומפילד. (צילום: אבישי אקהויז) הירוקים חוגגים בבלומפילד. (צילום: אבישי אקהויז)

הירוקים חוגגים בבלומפילד. (צילום: אבישי אקהויז)

רובן ראיוס.ממשיך לכבוש באצטדיון היפואי. (צילום: אבישי אקהויז) רובן ראיוס.ממשיך לכבוש באצטדיון היפואי. (צילום: אבישי אקהויז)

רובן ראיוס.ממשיך לכבוש באצטדיון היפואי. (צילום: אבישי אקהויז)

במחצית הראשונה הירוקים התקשו להגיע למצבים. (צילום: אבישי אקהויז) במחצית הראשונה הירוקים התקשו להגיע למצבים. (צילום: אבישי אקהויז)

במחצית הראשונה הירוקים התקשו להגיע למצבים. (צילום: אבישי אקהויז)

מכבי חיפה רשמה הערב ניצחון 4 ברציפות והמשיכה להתקדם לעבר חבורת הצמרת. הירוקים הגיעו להתמודדות מול בני יהודה כשהם יודעים שהאחרונה בטבלה, שעברה שבוע לא פשוט עם התפטרותו של דרור קשטן תגיע על מנת להילחם על חייה.

החצי הראשון התנהל על פי התוכנית של המאמן הזמני של הכתומים, יעקב אסייג. המארחים שלטו במשחק ומנעו מהחניכים של בנדו להגיע להזדמנויות ממשיות מול שערו של איינגובה.

הירוקים עלו למחצית השנייה במטרה להכריע את המשחק והאיש שעשה זאת היה לא אחר מאשר, רובן ראיוס. הקשר הספרדי הוכיח כמה הוא אוהב את בלומפילד כאשר חגג צמד אישי נאה והעלה את מאזנו ל-3 שערי ליגה באצטדיון היפואי.

המאמן, אריק בנדו התייחס בסיום למשחק ואמר: "באנו נחושים ואגרסיביים וכשאנחנו עושים פעולות איכותיות אז אנחנו מבקיעים.אנחנו מסוגלים לשחק טוב יותר. אני מרוצה מהניצחון הרביעי ברציפות. הבטחון חזר אלינו וזה מאוד מעודד אותי."

המאמן התייחס למצב הקבוצה בטבלה ואמר: "אני לא מסתכל על הטבלה כרגע, כי אנחנו רוצים לצבור את הנקודות ולהתקדם. עברנו תקופה לא טובה כקבוצה וזה השפיע על כולם."

לסיום התייחס בנדו לרובן ראיוס שחגג צמד ואמר: "אנחנו יודעים שראיוס שחקן איכותי, וכשהוא עובד והוא אינטנסיבי אז הוא שחקן מעולה."

גלריית המשחק המלאה בדף הפייסבוק הרשמי!

מהלך המשחק:

דקה 4': בני יהודה מקבלת כדור חופשי , כ-20 מטרים משערו של שארנוב. עוז ראלי סובב את הכדור שחלף מעל המשקוף.

דקה 12': דקל קינן נפגע בידו, לאחר נפילה לא טובה וטופל בידי הצוות הרפואי. הבלם התעקש לחזור לשדה המשחק ולהמשיך לשחק. המאמן, אריק בנדו, נעתר לבקשתו.

דקה27': שמעון אבוחצירא הגיע למצב טוב, אך נגח את הכדור שהוגבה לעברו - החוצה.

עד המחצית לא נרשמו אירועים מיוחדים, למעט בעיטה טובה של אקס מכבי חיפה, לירוי צעירי מ-20 מטרים, מעל שערו של בויאן שארנוב.

0-0 בין שתי הקבוצות עם הירידה להפסקה

מחצית שנייה: צמד ספרדי ב-10 דקות


שמעון אבוחצירא. נגח כדור קרוב לקורה של איינגובה. (צילום: אבישי אקהויז) שמעון אבוחצירא. נגח כדור קרוב לקורה של איינגובה. (צילום: אבישי אקהויז)

שמעון אבוחצירא. נגח כדור קרוב לקורה של איינגובה. (צילום: אבישי אקהויז)

שלומי אזולאי. החלוץ שכבש במחזור הקודם הוחלף במחצית. (צילום: אבישי אקהויז) שלומי אזולאי. החלוץ שכבש במחזור הקודם הוחלף במחצית. (צילום: אבישי אקהויז)

שלומי אזולאי. החלוץ שכבש במחזור הקודם הוחלף במחצית. (צילום: אבישי אקהויז)

דקה 49': יניב קטן מסר כדור עומק לאלון תורג'מן, שהיתל בצורה נפלאה בהגנת בני יהודה, ובמסירה נהדרת ללב הרחבה איתר את רובן ראיוס שלא התקשה להכניע את איינוגבה. 1:0 ירוק!

דקה 53': גוזלן מעביר כדור לצד שמאל, שם נמצא טאלב טואטחה שמשתלט עליו אך בועט גבוה מעל השער.

דקה 55': הזדמנות טובה מאוד לבני יהודה: עוז ראלי בעט מהמקום מ-20 מטרים בצד שמאל, שראנוב היה מוכן וקלט את הכדור שטס למרכז השער.

דקה 59': הרמת כדור של טאלב טאלב טוואטחה הגיעה תורג'מן שנגח לידיו של גל כהן ליאני לא התבלבל והצביע על הנקודה הלבנה. רובן ראיוס לקח את הבעיטה והכניע את איינגובה. 2:0 ירוק!

דקה 65': אדם הרפקה נגח מעל שארנוב היישר לגיל יצחק המשיך את הכדור אך משומר הרחיק מהקו ומנע מהכתומים לחזור למשחק.

דקה 76': אלון תורג'מן יכל להגדיל את התוצאה אך לא הצליח להכניע את איינגובה.

הרכב מכבי חיפה: בויאן שארנוב, אייל משומר, דקל קינן (אדין צוצאליץ/46), סארי פלח, טאלב טוואטחה, אביחי ידין, יניב קטן, רובן ראיוס, שלומי אזולאי (שובל גוזלן/46), שמעון אבוחצירא (עידן ורד/60), אלון תורג'מן.
הרכב בני יהודה: דלה אינוגבה; איציק עזוז, גל כהן, אביב חדד, אמיליאנו פוסקו; עוז ראלי, לירוי צעירי, סתיו פיניש, אמיר עגייב, אור ברוך, גיל יצחק. שותפו: נס זמיר, אדם הרפקה, כפיר אדרי

Copyright © Maccabi Haifa All rights reservedכל הזכויות שמורות למכבי חיפה