עדכונים שוטפים
חדשות מחלקת הנוער
חנות מכבי חיפה
כדור מכבי חיפה מידה 5
מחיר קבוצתי: 61 ₪
מגבת מכבי חיפה מגבת חוף
מחיר קבוצתי: 65 ₪
מכבי חיפה בפייסבוק
חדשות מחלקת הנוער

קבוצת הנוער פתחה את אימוניה לקראת עונת 2014-2013

מאת: מכבי חיפה
פייסבוק טוויטר

אתמול (יום ראשון), החלה קבוצת הנוער הדאבליסטית את אימוניה לקראת פתיחת עונת המשחקים הקרובה, מתוך תקווה ואמונה שיצליחו לשחזר את ההצלחה בעונה שעברה, עונה שבה הקבוצה סיימה עם דאבל היסטורי.

הקבוצה בפעולה. מתחילים באימונים הקבוצה בפעולה. מתחילים באימונים

הקבוצה בפעולה. מתחילים באימונים

יובל יוסיפוביץ' ומיכה לאוטה. יהיו השנה חריגי גיל ויובילו את הקבוצה יובל יוסיפוביץ' ומיכה לאוטה. יהיו השנה חריגי גיל ויובילו את הקבוצה

יובל יוסיפוביץ' ומיכה לאוטה. יהיו השנה חריגי גיל ויובילו את הקבוצה

עדי קונסטנטינוס. גם הוא חריג גיל השנה ויהווה בורג חשוב מאוד בקבוצת הנוער. עדי קונסטנטינוס. גם הוא חריג גיל השנה ויהווה בורג חשוב מאוד בקבוצת הנוער.

עדי קונסטנטינוס. גם הוא חריג גיל השנה ויהווה בורג חשוב מאוד בקבוצת הנוער.

המאמן, אברהם אבוקרט, יחד עם הכוורת המקצועית שלו אשר כוללת את יורם בסר (עוזר מאמן), יניב ברנשטוק (מאמן כושר), ערן לוין (מנהל קבוצה), עידן יונה (מאמן שוערים) ועידן סגל (פיזיותרפיסט). לצד הפנים המכורות, התייצבו לאימונים גם שנתון 96' לאחר שזכו בטריפל בעונה שעברה, השחקנים הוותיקים קיבלו אותם בידיים פתוחות וכעת הירוקים יכולים להתכונן לפתיחת העונה.

כמו בעונה החולפת, גם העונה הירוקים מכוונים גבוה, אך לא שוכחים את המטרה העיקרית. אספקת שחקנים לקבוצה הבוגרת. הירוקים יכולים להתגאות הנתון מדהים, אף קבוצה בעולם לא העלתה 6 שחקנים בעונה אחת לקבוצה הבוגרת מקבוצת הנוער. למחנה האימונים באוסטריה יצאו יחד עם החניכים של בנדו: רון שושן, איסמעיל ריאן, שובל גוזלן, איעד חבשי ושון ווייסמן הצעיר. שחקן נוסף שהצטרף לקבוצה הבוגרת השנה הוא ג'אבר עטאא שהחמיץ את מחנה האימונים בעקבות פציעה אך הספיק לקחת חלק ב-9 משחקי ליגה אשתקד.

Copyright © Maccabi Haifa All rights reservedכל הזכויות שמורות למכבי חיפה